Vizyonumuz

Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini yaratmadaki kararlılığıyla, tıp etiği ve bilimsel kurallardan ödün vermeden, koruyucu, tedavi ve rehabilite edici sağlık hizmetlerini, üstün nitelikli ekibi çağdaş altyapısıyla mükemmel düzeyde vererek bölgemizde marka olmaktır.

Verdiğimiz hizmet alanında en iyisi olmak için hedefimiz;

* Yenilikleri takip eden,
* Sürekli gelişen,
* Hastalar tarafından tercih edilen,
* Yurtiçinde ve yurtdışında sağlık kurumlarıyla hizmet gücünü birleştiren ve bu gücü bilimsel anlamda kullanma başarısını gösteren,
* Uluslararası standartlarda marka olmuş bir sağlık kurumu olmaktır.

Tıbbi Hizmetlerde Mükemmeliyet

Özel Anamur Anamed Hastanesinin amacı, hastalarının sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak ve daha sağlıklı bir yaşam sürebilmelerini sağlamaktır. Sağlık alanında kendi kadromuzun akademik yapısının desteğiyle; bir yandan sağlıklı bir yaşam sürdürmek konusunda toplumu bilinçlendirmeye çalışırken, bir yandan da kendi ekibimizi, tıbbi hizmet kalitemizi sürdürmek ve geliştirmek için, sürekli olarak eğiteceğiz.

Üstün Nitelikli Ekip ve Çağdaş Altyapı

Farklılığımızı yaratan en önemli unsur; mesleğinde en iyi olmak için gereken eğitim, deneyim ve özelliklere sahip, kendini sağlık hizmetine adamış, özverili ve Anamed'li olmaktan gurur duyan ekibimizdir.

Sunduğumuz tüm hizmetlerde mükemmeliyete ulaşmamıza olanak sağlayacak en önemli unsurlardan birisi de çağdaş altyapımızdır. Bu nedenle, teknolojideki gelişmeleri izleyerek, hizmetlerimizin etkinliğini, kalitesini ve verimliliğini arttırmak için en güncel teknolojilerle altyapımızı sürekli geliştirmeyi taahhüt etmekteyiz.

lkemiz Sağlık Sistemi İçerisinde  Yöremiz Halkının Gereksinim Duyduğu Tüm Hizmetleri Sunabilen  Güleryüzlü Bir Hastane Modeli Yaratmak Temel Vizyonumuzdur..